Skip to content

Офіційне представництво

Усі наші партнери виробляють сучасну та надійну продукцію для нафтової та газової промисловості.

“Торговий дім “Завод Техновік” є офіційним представником таких відомих виробників, як: ТОВ Завод НГО «Техновек» ВАТ «Торговый дом «Воткинский завод», ТОВ «Нефтемаш-Сервис», ТОВ «ВЗДСнабКомплект», ТОВ «Механический завод «Калязинский», ТОВ «Сибнефтеоборудование», ТОВ Завод «ТМК», ТОВ ПК «Анеко», ЗАТ «Кубаньнефтемаш», АТ «УК Рунако», компаній «Акмаш-Холдинг», «Интов-Эласт» та «ГРУПА КОМПАНІЙ «НОВОМЕТ».

Усі наші партнери виробляють сучасну та надійну продукцію для нафтової та газової промисловості. Так, наш каталог нараховує вже понад 1000 виробів різних модифікацій, які відповідають вимогам міжнародного стандарту — API SPEC 6 A.

Previous
Next

ТОВ «Завод НГО «Техновек»

У короткий термін підприємство зарекомендувало себе як надійний партнер, який випускає якісне та конкурентоспроможне нафтогазове обладнання.

З моменту заснування підприємство максимально ефективно використовує свої можливості, досягає високих результатів у всіх галузях професійної діяльності. Позитивна динаміка основних фінансових показників підприємства стала результатом правильних стратегічних управлінських рішень, які ґрунтувалися на прагненні розвивати підприємство, інвестувати кошти в розширення виробництва, використовувати прогресивні методики і освоювати нові технології.

Сьогодні ТОВ «Завод НГО «Техновек» – це підприємство з розвиненою інфраструктурою, кількість робочого персоналу на якому, налічує 943 працівника. Завод займає територію загальною площею сім гектарів, на яких розташовано 11 виробничих корпусів. Виготовляє та поставляє на ринок якісне нафтогазове обладнання.Будує свої виробничі відносини на основі оперативного обліку будь-яких побажань замовників, послідовно впроваджуючи новітні технології та методики, працює для взаємної вигоди підприємства та їх клієнтів.

http://www.technovek.ru

 

0
ПРАЦІВНИКИ
0
ГЕКТАРІВ
0
КОРПУСІВ

ВАТ «Торговый дом «Воткинский завод»

Нафтогазове обладнання, вироблене заводом, використовується для капітального і підземного ремонту свердловин. Також воно включає в себе різні насосні агрегати, насоси для підтримки пластового тиску, запірну і теплопарову арматуру, насоси бурові, пакери для захисту колон експлуатації від негативного впливу закачуваної в свердловини рідини, і багато іншого. Також завод займається постачанням механізмів і модулів для комплектації мобільних і стаціонарних бурових установок. Виробляються редуктори, ротори, лебідки, трансмісії, маніфольди та інше обладнання.

https://www.vzavod.ru

 

Previous
Next
Previous
Next

ТОВ «Нефтемаш-Сервис»

ТОВ «Нефтемаш-Сервис» засновано 12 липня 2005р.
Виробнича база складається з двох виробничо-складських приміщень загальною площею понад 2100 м2., а також адміністративного приміщення площею 600 м2.
Досвід роботи більше 11 років, професіоналізм співробітників і мобільність, дозволяє підприємству легко переналаштувати, якісно і в строк виконати навіть найжорсткіші умови поставки.
Крім поставок на території РФ, наша продукція поставляється на територію Республіки Казахстан, Україна, Узбекистан, Туркменії і успішно використовується на таких підприємствах як: АТ СНПС «Актобемунайгаз», ТОО СП «Куат-Амлон-Муна».

https://www.neftemash-m.com/

ТОВ «ВЗДСнабКомплект»

Виробничо-сервісна компанія «ВЗДСнабКомплект» – молода компанія, що динамічно розвивається, займається виробництвом і наданням послуг по ремонту гвинтових забійних двигунів, виготовленням і постачанням запасних частин до обладнання для буріння і капітального ремонту та експлуатації нафтових і газових свердловин. Компанія пропонує двигуни в габаритних розмірах від 43 до 240 мм. Всі двигуни, що випускаються  «ВЗДСнабКомплектом»  сертифіковані в  «Системі сертифікації нафтогазопромислового обладнання».

http://vzdsnab.ru

 

Previous
Next

ТОВ «Механический завод «Калязинский»

Основний напрямок діяльності ТОВ «Механический завод «Калязинский» – виробництво нафтопромислового і бурового обладнання. Завод має виробничу і науково-дослідною базою, орієнтованої на розробку нової техніки та інструменту для буріння і капітального ремонту свердловин.

На сьогоднішній день ТОВ «Механический завод «Калязинский» розвивається за наступними напрямками:

  • розробка і виробництво мобільних бурових установок і установок для ремонту свердловин вантажопідйомністю до 200 тонн;
  • розробка і виробництво вантажопідйомного обладнання для робіт з трубами;
  • розробка і виробництво вантажопідйомного обладнання для механізації допоміжних робіт;
  • розробка і виробництво супутнього бурового обладнання;
  • розробка і виробництво бурових насосів з гідравлічним приводом і насосних установок на їх базі;
  • розробка частотно-регульованих приводів асинхронних електродвигунів для привода бурового обладнання;
  • розробка і виготовлення нестандартного устаткування за узгодженими технічними завданнями.

http://www.oaomzk.ru

ГРУПА КОМПАНІЙ «НОВОМЕТ»

Група компаній Новомет надає нафтопромислові послуги для нафтових і нафтогазових свердловин. Один з провідних виробників УЕЦН та ПЕД, який здійснює поставки обладнання на проекти по закачуванню свердловин і механізованого видобутку по всьому світу.

https://www.novometgroup.com

Previous
Next

ТОВ Завод «ТМК»

Профільне виробниче підприємство ТОВ «Завод ТМК» було засновано в 2012 році. Ключовою сферою діяльності було виробництво компонентів для монтажу сучасних легких металоконструкцій, каркасів і ферм різного типу. Спираючись більш ніж п’ятнадцятирічний досвід співробітників і сучасне оснащення, ми реалізували сучасні ефективні виробничі схеми.
Розміщення технологічної бази поблизу від аеропорту «Внуково» істотно розширює логістичні можливості та мінімізує витрати. Збільшення доступних площ і зростання потужностей дозволили підняти обсяги продукції до 1000 тонн в місяць. На початку 2015 року було запущено сегменти, що забезпечили освоєння нових напрямків, таких як виготовлення зварної балки, вальцювання сталевого листа і гнуття профілю. Також практикуються методи більш надійного нанесення захисних покриттів.

https://zavodtmk.ru

ТОВ ПК «Анеко»

Підприємство «Анеко» є надійним постачальником нафтогазового обладнання, що володіє потужною виробничою базою і сучасними технологіями.

Основною сферою діяльності компанії є виготовлення запасних частин і комплектуючих до обладнання для буріння та експлуатації нафтогазових свердловин.

Високий інженерний і технологічний потенціал підприємства дозволив в найкоротший час освоїти випуск запчастин і витратних матеріалів для обладнання, що використовується при капітальному ремонті свердловин імпортного виробництва.

Якість виробів виробництва ТОВ ПК «Анеко» підтверджено відповідними сертифікатами Держстандарту.

Партнери: ПАТ «Газпромнафта», ПАТ «НГК «Славнефть», ПАТ«НК «Роснефть».

http://uralsa74.ru

Previous
Next

ЗАТ «Кубаньнефтемаш»

Закрите акціонерне товариство «Кубаньнефтемаш» засноване в 1996 р. Основною виробничою діяльністю підприємства ЗАТ «Кубаньнефтемаш» є випуск нафтопромислового обладнання і надання послуг по розробці, впровадженню та інженерного супроводу обладнання для нафтовидобувних підприємств Росії та ближнього зарубіжжя. Виробнича база та колектив підприємства з його висококласними фахівцями залишилися незмінними і розташовуються в Краснодарському краї, ст.Северская. Вигідне розташування заводу обумовлено наявністю зручних під’їзних шляхів для будь-якого виду транспорту.

http://kubanneftemash.ru

unnamed

АТ «УК Рунако»

«Рунако» – вертикально- інтегрований холдинг, який об’єднав у 2012 році підприємства з проектування, виробництва та сервісного обслуговування насосного обладнання для видобутку нафти.
БЭНЗ: більш ніж 50-річний досвід виробництва повнокомплектних УЕЦН.
БКЗ: інноваційний високотемпературний нафтопогружний кабель.
ОРИОН-Р: повна лінійка станцій управління і системи телеметрії для УЕЦН.
РУНАКО СЕРВИС: сервісні підрозділи по обслуговуванню і ремонту УЕЦН в Іжевську та Саратові.
«Рунако» акцентує увагу на технологічних розробках для підвищення ефективності і зниження собівартості нафтопогружного обладнання за рахунок застосування у виробництві компонентів УЕЦН альтернативних інноваційних матеріалів.

http://runaco.ru

Previous
Next
Previous
Next
logo

ТОВ «Інтов-Еласт»

ТОВ «Інтов-Еласт» спеціалізується на розробках, виготовленні та поставках гумотехнічних виробів (ГТВ) і виробів з поліуретану, фторопласту, пластмаси, термоеластопластів різного призначення.

Виконують серійні, дрібносерійні і поодинокі виробничі замовлення в області комплектації бурового та експлуатаційного обладнання при видобутку, транспортуванні і переробці нафти і газу гумотехнічними виробами в широкому асортименті, ГТВ для автомобільної промисловості, машинобудування, енергетичних комплексів, сільського господарства.

http://intov.com

logo_a

UPET SA

UPET SA виготовила та поставила майже 650 бурових та капітальних ремонтів у понад 45 країнах світу
Продукція відповідає стандартам API, ISO, OHSAS та ГОСТ, а також найсуворішим вимогам бенефіціарів.

З 1984 року і до цього моменту компанія UPET SA виготовила та поставила майже 650 бурових установок у понад 45 країн світу, включаючи Бразилію, Болгарію, Китай, Еквадор, Францію, Казахстан, Лівію, Індію, Ірак, Оман, Польщу , Росія, Україна, Венесуела.

https://upetgroup.ro/

Previous
Next