Skip to content

Офіційне представництво

Усі наші партнери виробляють сучасну та надійну продукцію для нафтової та газової промисловості.

“Торговий дім “Завод Техновік” є офіційним представником таких відомих виробників, як: ТОВ Завод НГО «Техновек» ВАТ «Торговый дом «Воткинский завод», ТОВ «Нефтемаш-Сервис», ТОВ «ВЗДСнабКомплект», ТОВ «Механический завод «Калязинский», ТОВ «Сибнефтеоборудование», ТОВ Завод «ТМК», ТОВ ПК «Анеко», ЗАТ «Кубаньнефтемаш», АТ «УК Рунако», компаній «Акмаш-Холдинг», «Интов-Эласт» та «NAFTAMATIKA».

Усі наші партнери виробляють сучасну та надійну продукцію для нафтової та газової промисловості. Так, наш каталог нараховує вже понад 1000 виробів різних модифікацій, які відповідають вимогам міжнародного стандарту — API SPEC 6 A.

 

Previous
Next

ТОВ «Завод НГО «Техновік»

У короткий термін підприємство зарекомендувало себе як надійний партнер, який випускає якісне та конкурентоспроможне нафтогазове обладнання.

З моменту заснування підприємство максимально ефективно використовує свої можливості, досягає високих результатів у всіх галузях професійної діяльності. Позитивна динаміка основних фінансових показників підприємства стала результатом правильних стратегічних управлінських рішень, які ґрунтувалися на прагненні розвивати підприємство, інвестувати кошти в розширення виробництва, використовувати прогресивні методики і освоювати нові технології.

Сьогодні ТОВ «Завод НГО «Техновік» – це підприємство з розвиненою інфраструктурою, кількість робочого персоналу на якому, налічує 943 працівника. Завод займає територію загальною площею сім гектарів, на яких розташовано 11 виробничих корпусів. Виготовляє та поставляє на ринок якісне нафтогазове обладнання.Будує свої виробничі відносини на основі оперативного обліку будь-яких побажань замовників, послідовно впроваджуючи новітні технології та методики, працює для взаємної вигоди підприємства та їх клієнтів.

http://www.technovek.ru

0
ПРАЦІВНИКИ
0
ГЕКТАРІВ
0
КОРПУСІВ

ВАТ «Торговый дом «Воткинский завод»

Нафтогазове обладнання, вироблене заводом, використовується для капітального і підземного ремонту свердловин. Також воно включає в себе різні насосні агрегати, насоси для підтримки пластового тиску, запірну і теплопарову арматуру, насоси бурові, пакери для захисту колон експлуатації від негативного впливу закачуваної в свердловини рідини, і багато іншого. Також завод займається постачанням механізмів і модулів для комплектації мобільних і стаціонарних бурових установок. Виробляються редуктори, ротори, лебідки, трансмісії, маніфольди та інше обладнання.

https://www.vzavod.ru

 

Previous
Next
Previous
Next

ТОВ «Нефтемаш-Сервис»

ТОВ «Нефтемаш-Сервис засновано 12 липня 2005р.
Виробнича база складається з двох виробничо-складських приміщень загальною площею понад 2100 м2., а також адміністративного приміщення площею 600 м2.
Досвід роботи більше 11 років, професіоналізм співробітників і мобільність, дозволяє підприємству легко переналаштувати, якісно і в строк виконати навіть найжорсткіші умови поставки.
Крім поставок на території РФ, наша продукція поставляється на територію Республіки Казахстан, Україна, Узбекистан, Туркменії і успішно використовується на таких підприємствах як: АТ СНПС «Актобемунайгаз», ТОО СП «Куат-Амлон-Муна».

ТОВ «ВЗДСнабКомплект»

Виробничо-сервісна компанія «ВЗДСнабКомплект» – молода компанія, що динамічно розвивається, займається виробництвом і наданням послуг по ремонту гвинтових забійних двигунів, виготовленням і постачанням запасних частин до обладнання для буріння і капітального ремонту та експлуатації нафтових і газових свердловин. Компанія пропонує двигуни в габаритних розмірах від 43 до 240 мм. Всі двигуни, що випускаються “ВЗДСнабКомплектом” сертифіковані в “Системі сертифікації нафтогазопромислового обладнання”.

http://vzdsnab.ru

 

Previous
Next

ТОВ «Механический завод «Калязинский»

Основний напрямок діяльності ТОВ «Механический завод «Калязинский» – виробництво нафтопромислового і бурового обладнання. Завод має виробничу і науково-дослідною базою, орієнтованої на розробку нової техніки та інструменту для буріння і капітального ремонту свердловин.

На сьогоднішній день ТОВ «Механический завод «Калязинский» розвивається за наступними напрямками:

 • розробка і виробництво мобільних бурових установок і установок для ремонту свердловин вантажопідйомністю до 200 тонн;
 • розробка і виробництво вантажопідйомного обладнання для робіт з трубами;
 • розробка і виробництво вантажопідйомного обладнання для механізації допоміжних робіт;
 • розробка і виробництво супутнього бурового обладнання;
 • розробка і виробництво бурових насосів з гідравлічним приводом і насосних установок на їх базі;
 • розробка частотно-регульованих приводів асинхронних електродвигунів для привода бурового обладнання;
 • розробка і виготовлення нестандартного устаткування за узгодженими технічними завданнями.

http://www.oaomzk.ru

ТОВ «Сибнефтеоборудование»

ТОВ «Сибнефтеоборудование» м. Тюмень організовано в січні 2005 року для впровадження і реалізації в підприємства ПЕК нових технічних розробок.

ТОВ «Сибнефтеоборудование» на виробничих потужностях спочатку заводів-підрядників, а потім і на власних, розпочато випуск превенторів типу ППО-152×21, ППС-152×21, ППШР-152×21, ППСГ-156×21, комплексів герметизуючого обладнання модернізованих КГОМ, різних ємностей для ремонту свердловин та супутнього обладнання.
Ведеться дослідно-конструкторська робота з штанговими превенторами, елеваторами трубними, роликами кабельними, шаблонами колонними та іншого обладнання, а також модернізації існуючого нафтопромислового обладнання.

http://www.sibno.ru

ТОВ Завод «ТМК»

Підприємство «Анеко» є надійним постачальником нафтогазового обладнання, що володіє потужною виробничою базою і сучасними технологіями.

Основною сферою діяльності компанії є виготовлення запасних частин і комплектуючих до обладнання для буріння та експлуатації нафтогазових свердловин.

Високий інженерний і технологічний потенціал підприємства дозволив в найкоротший час освоїти випуск запчастин і витратних матеріалів для обладнання, що використовується при капітальному ремонті свердловин імпортного виробництва.

Якість виробів виробництва ТОВ ПК «Анеко» підтверджено відповідними сертифікатами Держстандарту.

Партнери: ПАТ «Газпромнафта», ПАТ «НГК «Славнефть», ПАТ« НК «Роснефть».

https://zavodtmk.ru

ТОВ ПК «Анеко»

Підприємство «Анеко» є надійним постачальником нафтогазового обладнання, що володіє потужною виробничою базою і сучасними технологіями.

Основною сферою діяльності компанії є виготовлення запасних частин і комплектуючих до обладнання для буріння та експлуатації нафтогазових свердловин.

Високий інженерний і технологічний потенціал підприємства дозволив в найкоротший час освоїти випуск запчастин і витратних матеріалів для обладнання, що використовується при капітальному ремонті свердловин імпортного виробництва.

Якість виробів виробництва ТОВ ПК «Анеко» підтверджено відповідними сертифікатами Держстандарту.

Партнери: ПАТ «Газпром нафта», ПАТ «НГК«Славнефть», ПАТ« НК «Роснефть».

http://uralsa74.ru

Previous
Next

ЗАТ «Кубаньнефтемаш»

Закрите акціонерне товариство «Кубаньнефтемаш» засноване в 1996 р. Основною виробничою діяльністю підприємства ЗАТ «Кубаньнефтемаш» є випуск нафтопромислового обладнання і надання послуг по розробці, впровадженню та інженерного супроводу обладнання для нафтовидобувних підприємств Росії та ближнього зарубіжжя. Виробнича база та колектив підприємства з його висококласними фахівцями залишилися незмінними і розташовуються в Краснодарському краї, ст.Северская. Вигідне розташування заводу обумовлено наявністю зручних під’їзних шляхів для будь-якого виду транспорту.

http://kubanneftemash.ru

unnamed

АТ «УК Рунако»

«Рунако» – вертикально- інтегрований холдинг, який об’єднав у 2012 році підприємства з проектування, виробництва та сервісного обслуговування насосного обладнання для видобутку нафти.
БЭНЗ: більш ніж 50-річний досвід виробництва повнокомплектних УЕЦН.
БКЗ: інноваційний високотемпературний нафтопогружний кабель.
ОРИОН-Р: повна лінійка станцій управління і системи телеметрії для УЕЦН.
РУНАКО СЕРВИС: сервісні підрозділи по обслуговуванню і ремонту УЕЦН в Іжевську та Саратові.
«Рунако» акцентує увагу на технологічних розробках для підвищення ефективності і зниження собівартості нафтопогружного обладнання за рахунок застосування у виробництві компонентів УЕЦН альтернативних інноваційних матеріалів.

http://runaco.ru

Previous
Next
Previous
Next
Снимок экрана 2021-01-24 в 16.01.38

Компанія «Акмаш-Холдинг»

Компанія «Акмаш-Холдинг» є виробником ланцюгової продукції для таких галузей промисловості як машинобудування, сільське господарство, лісопромисловий комплекс, нафтогазова галузь, металургія. В асортименті є понад 40000 найменувань продукції таких типів як:

 • приводні роликові та втулкові ланцюги;
 • вантажні ланцюги;
 • тягові ланцюги;
 • круглозвенні ланцюга;
 • вильчаті ланцюга;
 • конвеєрні ланцюги
 • ланцюгові транспортери;
 • транспортери для комбайнів;
 • нестандартні ланцюга, в тому числі спеціальні ланцюги для імпортного обладнання;
 • зірочки, муфти, вали, шнеки;

https://akmash.ru

logo

ТОВ «Інтов-Еласт»

ТОВ «Інтов-Еласт» спеціалізується на розробках, виготовленні та поставках гумотехнічних виробів (ГТВ) і виробів з поліуретану, фторопласту, пластмаси, термоеластопластів різного призначення.

Виконують серійні, дрібносерійні і поодинокі виробничі замовлення в області комплектації бурового та експлуатаційного обладнання при видобутку, транспортуванні і переробці нафти і газу гумотехнічними виробами в широкому асортименті, ГТВ для автомобільної промисловості, машинобудування, енергетичних комплексів, сільського господарства.

http://intov.com

Previous
Next
Previous
Next
Unknown

ГРУПА КОМПАНІЙ «НОВОМЕТ»

Група компаній Новомет надає нафтопромислові послуги для нафтових і

нафтогазових свердловин. Один з провідних виробників УЕЦН та ПЕД, який здійснює поставки обладнання на проекти по закінченню свердловин і механізованого видобутку по всьому світу.

http://www.naftamatika.com