ТЕХНОВІК

У короткий термін підприємство зарекомендувало себе як надійний партнер, який випускає якісне та конкурентоспроможне нафтогазове обладнання.

У 2004 році на базі ТОВ «ВКФ «Техновік» був утворений промисловий холдинг, до складу якого входило кілька структурних підрозділів:

Цех по производству задвижек– ТОВ «ВКФ «Техновік» спеціалізувався на виробництві обладнання для обв’язки гирла нафтових і газових свердловин;

– ТОВ «Фірма «Техинком», що входить до складу холдингу, здійснювала ремонт і технічне обслуговування нафтопромислового обладнання на об’єктах замовника. Так само в функції ТОВ «Фірма «Техинком» входило проведення будівельних робіт, виробництво столярних виробів та автоперевезення.

За час свого розвитку, ТОВ «ВКФ «Техновік» неодноразово ставав лауреатом регіональних і загальноукраїнських конкурсів. Продукція, що випускається на підприємстві – Засувка ЗД65-210М у 2004 році була внесена до списку «100 кращих товарів Росії». У 2005 році підприємство визнано переможцем регіонального конкурсу інноваційних проектів, включено до списку «1000 кращих підприємств Росії», яке випускається на підприємстві Запірно-розрядний пристрій ЗРУ2А-21, стало лауреатом конкурсу «100 кращих товарів Росії». У 2006 році ТОВ «ВКФ «Техновік» cтало переможцем загальноросійського конкурсу «Золота опора Росії», а в 2007 році підприємство перемогло в номінації «Кращий інвестор року». Успіхи підприємства були відзначені керівництвом Удмуртської Республіки. Президентом Удмуртської Республіки Волковим А.А. підприємству була вручена премія в області якості, а колектив підприємства був занесений на Дошку пошани Удмуртської Республіки. У 2009 році в результаті проведеної реорганізації, холдинг був перетворений в ТОВ «Завод енергетичного устаткування «Техновік».

З моменту заснування наше підприємство максимально ефективно використовує свої можливості, досягає високих результатів у всіх галузях професійної діяльності: У червні 2010 року за підсумками конкурсу «Кращий інвестор Удмуртської Республіки 2009 року», ТОВ «Завод НГО «Техновік» визнаний переможцем у номінації «Кращий інвестиційний проект». На церемонії нагородження було відзначено, що позитивна динаміка основних фінансових показників підприємства стала результатом правильних стратегічних управлінських рішень, які грунтувалися на прагненні розвивати підприємство, інвестувати кошти в розширення виробництва, використовувати прогресивні методики і освоювати нові технології. За підсумками регіонального етапу конкурсу «Золотий Меркурій-2009» ТОВ «Завод НГО «Техновік» отримав звання «Краще підприємство в сфері промислового виробництва». Перемога в одній з номінацій регіонального етапу дала підприємству право приймати участь у федеральному турі конкурсу, в якому було понад 250 учасників-підприємств Росії. 17 червня 2010 року в Центрі міжнародної торгівлі на Красній Пресні пройшла урочиста церемонія нагородження лауреатів Національної премії в області підприємницької діяльності «Золотий Меркурій-2009», де ТОВ «Завод НГО «Техновік» отримав звання «Краще підприємство-експортер у галузі промислового виробництва».

Поєднання в нашій роботі таких якостей, як:

  • неухильне дотримання умов договору
  • оперативність поставок і відвантажень
  • висока якість виробів і послуг
  • індивідуальний підхід до кожного замовника
  • прийнятні ціни

 

– дозволяє розглядати нас як надійного партнера у розвитку Вашого бізнесу.

Завод нефтегазового оборудования «ТЕХНОВЕК»

Сьогодні ТОВ «Завод НГО «Техновік» – це підприємство з розвиненою інфраструктурою, кількість робочого персоналу на якому, налічує 943 працівника. Завод займає територію загальною площею сім гектарів, на яких розташовано 11 виробничих корпусів. Ми виготовляємо та поставляємо на ринок якісне нафтогазове обладнання.Будуємо свої виробничі відносини на основі оперативного обліку будь-яких побажань наших замовників, послідовно впроваджуючи новітні технології та методики, працюємо для взаємної вигоди підприємства та наших клієнтів. Якість, розумна цінова політика та дотримання договірних термінів – пріоритети нашої компанії.

Ми відкриті для співпраці та готові розглянути пропозиції вітчизняних та закордонних партнерів.